Női kézi: az FTC hattal kikapott Norvégiától

2014.07.24. 21:26
Az FTC női kézilabdacsapata felkészülési mérkőzésen hat góllal, 29–23-ra kikapott a norvég válogatottól Gyöngyösön.

A Fradi kétszer nyert a Hypo ellen korábban, harmadik alkalommal a hazánkban edzőtáborozó norvég válogatott volt az ellenfél a felkészülési időszakban. A fradi.hu beszámolója szerint Elek Gábor 6–2-es norvég vezetésnél már a 11. percben időt kért. Ezután állandósult a 4-5 gólos különbség, a szünetben 15–9-re mentek az északiak. A második félidőben is tartotta biztos előnyét Norvégia, amely 29–23-ra győzött, szombaton pedig a Győrrel is megmérkőzik. fradi.hu beszámolója szerint Elek Gábor 6–2-es norvég vezetésnél már a 11. percben időt kért. Ezután állandósult a 4-5 gólos különbség, a szünetben 15–9-re mentek az északiak. A második félidőben is tartotta biztos előnyét Norvégia, amely 29–23-ra győzött, szombaton pedig a Győrrel is megmérkőzik.