Női kézi EHF-kupa: az érdi átlövő nem játszik Dániában

2015.03.12. 15:38
Két kulcsjátékosát is elveszítette az Érd a dán női kézilabda-bajnokság alapszakaszának győztese, az Esbjerg elleni EHF-kupa-negyeddöntő első felvonása (28–20) alkalmával, és egyikük a vasárnapi idegenbeli visszavágón sem szerepelhet.

Az érdi védelemből a 39. percben a múlt nyáron érkező francia átlövő, Mariama Signaté dőlt ki, ugyanis a csípőjével együtt kifordult a lába is. A majd' 190 centiméter magas védekezőspecialistára legalább két hét kihagyás vár, és leghamarabb a március végi Török Bódog női Magyar Kupa elődöntőjében léphet pályára. Mariama Signaté dőlt ki, ugyanis a csípőjével együtt kifordult a lába is. A majd' 190 centiméter magas védekezőspecialistára legalább két hét kihagyás vár, és leghamarabb a március végi Török Bódog női Magyar Kupa elődöntőjében léphet pályára.

A 46. percben egy lerohanás közben összeeső montenegrói beállónak, Szara Vukcsevicsnek a combhajlító izma zúzódott meg, ám ő már az Esbjerg elleni dániai mérkőzésen bevethető lesz.