Női kézi BL: bonyodalmat okozott a sztrájk a Larviknak

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.05.09. 08:55
Az egyik helyi légitársaság sztrájkja átírta a Larvik női kézilabdacsapatának e heti programját, így a norvég együttes két csoportban érkezik hazánkba a Győri Audi ETO KC elleni BL-döntő szombati visszavágójára.


Összesen 27 fővel érkezik Magyarországra a Larvik küldöttsége, ebből kilencen csütörtök reggel, a többiek csütörtök este szállnak fel Oslóból. Budapestről busszal utaznak tovább Veszprémbe, ahol szombaton 15.15-kor kezdődik majd a BL-döntő visszavágója.

„Szerencsére tapasztalt keretünk van, ami az európai utazásokat illeti, és a változások ellenére is tartani tudjuk a péntekre, illetve szombatra tervezett programot – nyilatkozta Tor Odvar Moen, a Larvik klubmenedzsere. – A győriek megértették a problémáinkat, ígéretük szerint megoldják a magyarországi utazásunkat, és mindkét csoportunkért buszt küldenek.”

A Larvik nehéz helyzetből vág neki a hétvégi mérkőzésnek, hiszen a finálé első felvonását hazai pályán 24–21-re elveszítette.
Összesen 27 fővel érkezik Magyarországra a Larvik küldöttsége, ebből kilencen csütörtök reggel, a többiek csütörtök este szállnak fel Oslóból. Budapestről busszal utaznak tovább Veszprémbe, ahol szombaton 15.15-kor kezdődik majd a BL-döntő visszavágója.

„Szerencsére tapasztalt keretünk van, ami az európai utazásokat illeti, és a változások ellenére is tartani tudjuk a péntekre, illetve szombatra tervezett programot – nyilatkozta Tor Odvar Moen, a Larvik klubmenedzsere. – A győriek megértették a problémáinkat, ígéretük szerint megoldják a magyarországi utazásunkat, és mindkét csoportunkért buszt küldenek.”

A Larvik nehéz helyzetből vág neki a hétvégi mérkőzésnek, hiszen a finálé első felvonását hazai pályán 24–21-re elveszítette.

Legfrissebb hírek

Ezért nem játszott a női kézi BL négyes döntőjében a Győri ETO klasszisa

Kézilabda
12 órája

Pődör Rebeka a gólkirály, Csíkos Luca dobta a legtöbb akciógólt – a női kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.18. 11:12

Per Johansson: Vissza kell hozni Győrbe a Bajnokok Ligája serlegét!

Kézilabda
2026.06.16. 10:17

A benevezett klubok közül csak egy nem indulhat a női kézi BL-ben

Kézilabda
2026.06.10. 16:09

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk

Kézilabda
2026.06.09. 15:43

Per Johansson: A következő szezonban sokkal erősebben fogunk visszatérni!

Kézilabda
2026.06.08. 21:06

Köszöntötték a magyar bajnok és BL-ezüstérmes Győri Audi ETO KC játékosait

Kézilabda
2026.06.08. 19:51

„Többet elértem, mint amiről valaha is álmodtam” – Ana Gros különleges búcsúajándékot is kapott a final four végén

Kézilabda
2026.06.08. 15:51
Ezek is érdekelhetik