MTI 2017.08.31 06:58 Frissítve: 2017.08.31 09:14

Kézilabda: Bartók Donát szerződést hosszabbított Lemgóban

A kézilabdázó Bartók Donát 2020-ig meghosszabbította szerződését a német élvonalbeli TBV Lemgo csapatánál.

bartok629
(Fotó: Tbv-lemgo.de)

„Örülök, hogy az egyik legnagyobb tehetségünket hosszú távon a klubhoz tudtuk kötni” – nyilatkozta az együttes honlapján Florian Kehrmann vezetőedző. Hozzátette, a 21 éves jobbátlövő az elmúlt szezonban és a mostani idény elején is bizonyította, hogy nagyon fontos tagja a jövő csapatának, és hasonlóan fogalmazott Jörg Zereike ügyvezető igazgató is.

A novemberben igazolt Bartók elmondta, szeret a Lemgóban játszani és biztos benne, hogy a jövőben is sokat tanulhat. „Nagyon boldog vagyok, helyes döntés volt a hosszabbítás. Jó úton járok, és a klubnál bíznak bennem” – tette hozzá.

A kétszeres bajnok, háromszoros kupagyőztes, EHF-kupa- és KEK-győztes Lemgo az előző idényben a kiesés ellen küzdött a Bundesligában, végül a 13. helyen zárt.

2019.12.08 04:10:19

Kézilabda NEDELYKOV TAMÁS (Kumamoto, összefoglaló), HATÁR DÁVID (Budapest, percről percre), PAPP BÁLINT (Kumamoto)

Hétfőn 10 órától a világ- és Európa-bajnokkal játszunk a vb-13. helyért és az Elnök-kupáért.

2019.12.08 00:38:44

Kézilabda NAGY PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Talán mennybe megy Szegeden. De nem ment. Majd esetleg Veszprémben...

2019.12.07 18:44:59

Kézilabda nemzetisport.hu

Végig fej fej mellett haladtak a csapatok, de a végén a Veszprém otthon tartotta a két pontot.

2019.12.06 21:49:41

Kézilabda VINCZE SZABOLCS

NS-VÉLEMÉNY. Ha egy csapat hatgólos előnyről kap ki, akkor nem szabad a bírókra fogni.