Férfi kézi BL: bár újabb koronások a Veszprémnél, játszanának Kielben
Miután a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatának kapusa, Rodrigo Corrales koronavírusos lett, az egész keret karanténba került. A klub tájékoztatása szerint azóta Blaz Blagotinsek, Lékai Máté és Kentin Mahé, valamint két stábtag is megfertőződött. A csapat két negatív teszttel rendelkező játékosai vasárnap folytathatják a felkészülést, hogy pályára léphessenek jövő hét szerdán, a Kiel elleni BL-mérkőzésen.
![]() |
| Tizenöt játékos áll holnaptól a csapat rendelkezésére (Fotó: Tumbász Hédi, archív) |

„A csapat vezetősége és az edzők közös döntése alapján szeretnénk pályára lépni szerdán Kielben, a következő BL-mérkőzésünkön. Ehhez hétfőn az utazó delegációnak újra negatív PCR-tesztet kell produkálnia. Amint ennek a tesztelésnek az eredménye megérkezik, az eddigi rendszernek megfelelően a Facebook-oldalunkon tájékoztatjuk a szurkolóinkat” – fogalmazott honlapján a Veszprém.
A klub közleménye arra is kitér, tizenöt játékossal folytatják a felkészülést a mérkőzésre.
Legfrissebb hírek

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből
Kézilabda
2026.06.23. 11:51

Európai kézilabdaligák: Bajnokok Ligája-induló a Melsungen
Kézilabda
2026.06.07. 17:44

„Magyaros” döntő lesz a kézilabda Európa-ligában
Kézilabda
2026.05.30. 17:31
Ezek is érdekelhetik





