Férfi kézilabda NB I: Tatabánya-sikerrel zárult az idény

2012.05.20. 20:30
A Tatabánya hazai pályán magabiztosan nyert vasárnap a férfi kézilabda NB I 2011–2012-es idényének utolsó mérkőzésén,és az ötödik helyen zárt a bajnokságban.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS AZ 5-8. HELYÉRT
Tatabánya Carbonex KC–B. Braun Gyöngyös 36–27 (18–15)
Tatabánya, 700 néző. V: Bonifert, Oláh
Tatabánya: Szente – HARSÁNYI 9 (2), Rédei 4, Pordán 2, Hudj 2, LELE 10, Iváncsik Á. 1. Cs: BARTUCZ (kapus), Kocsis Cs., TAKÁCS B. 3, Díaz 1, Gál 2, Szabó Gy., Kanyó 2. Edző: Debre Viktor
Gyöngyös: Tamási – BALOGH ZS. 6 (2), Szalafai 2, Sándor Á., Debreczeni 6, Koller 3, Gazdag 5 (3). Cs: Kenyeres (kapus), Sándor R. 1, Juhász K. 3, Doros, Halász 1, Gúnya. Edző: Nagy Károly
Az eredmény alakulása. 3. perc: 3–1. 9. p.: 4–4. 17. p.: 9–8. 19. p.: 12–9. 35. p.: 21–16. 48. p.: 28–19. 52. p.: 31–21
Kiállítások: 10, ill. 8 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 5/5
Debre Viktor: – A második félidőben javult a védekezésünk, elől pedig teljesítettük a gólátlagunkat. Ez tökéletes befejezése volt ez a szezonnak.
Nagy Károly: – Az első félidőben jól tartottuk magunkat, ám védekezésen és kapusteljesítményen érezhető volt, lesznek gondjaink. A szünet után szétestünk.

VÉGEREDMÉNY AZ 5-8. HELYÉRT