Férfi kézilabda NB I: kilenc góllal nyert a Tatabánya Mezőkövesden

2011.10.19. 19:52
A Tatabánya 32–23-ra legyőzte idegenben a Mezőkövesdet a férfi kézilabda NB I 14. fordulójának előrehozott mérkőzésén. A Tatabánya ezzel fellépett a dobogóra a pontvadászatban.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
14. FORDULÓ
MEZŐKÖVESDI KC–TATABÁNYA-CARBONEX KC 23–32 (13–16)
Mezőkövesd, 800 néző. V: Dobrovits, Tájok
MEZŐKÖVESD: Pallag – Lezák 2, Bécsi, Rosta M., Gyuris 2, Korsós 3, Németh T. 1. Cs: HOLLÓ, Tóth K. (kapusok), Nyikes, Szabó T. 1, Barta, Morva 3, Molnár F. 1, Fekete L. 4, KUPI 6 (3). Edző: Rosta István
TATABÁNYA: SZENTE – PÁSZTOR Á. 5, RÉDEI 8, Pordán 4, Díaz 3, Lele Á. 4, IVÁNCSIK Á. 4. Cs: Bartucz (kapus), Harsányi 2, Szabó Gy., Kocsis, Kanyó 2, Takács B., Dénes J., Bodó. Edző: Debre Viktor
Az eredmény alakulása. 6. p.: 1–5. 16. p.: 7–8. 28. p.: 13–14. 35. p.: 17–17. 40. p.: 18–22
Kiállítások: 8, ill. 10 perc + 2 kizárás (Pordán, Szabó Gy.)
Hétméteresek: 4/3, ill. 1/0
Rosta István: – Az erősebb Tatabánya biztosan nyert. Sok sikert kívánok nekik a nemzetközi kupában!
Debre Viktor: – A második félidőben kerekedtünk a Mezőkövesd fölé. Tartottunk a meccstől, hiszen a hazaiaknak égetően szükségük volt a pontokra. Kívánom a mezőkövesdieknek, hogy minél előbb álljon össze ez a tehetséges, fiatal társaság.