Férfi kézilabda NB I: fölényesen nyert a Tatabánya az FTC ellen

2012.04.27. 20:36
A Tatabánya fölényesen nyert az FTC-PLER ellen a férfi kézilabda NB I rájátszásának pénteki mérkőzésén.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
AZ 5-8. HELYÉRT
TATABÁNYA CARBONEX KC–FTC-PLER BUDAPEST 30–17 (16–8)
Tatabánya, 500 néző. V: Kisfalvi, Péli
TATABÁNYA: Szente – HARSÁNYI 7 (3), DÍAZ 3, Pordán 2, Dénes, RÉDEI 7, Iváncsik Á. 1. Cs: BARTUCZ (kapus), Lele 1, Kanyó 2, Takács B., HUDJ 5, Gál 1, Pásztor 1 (1), Kocsis Cs. Edző: Debre Viktor
FTC: SZÉKELY – Rév, Marczinkó 3, Lendvay 1, Kocsi 2, Bakos 1, Pálos 1. Cs: Kominek (kapus), MAZÁK, Bak 4 (3), Auth, Soproni 1, Mikita 1, Faluvégi 3, Bendó. Edző: Zsiga Gyula
Az eredmény alakulása. 7. p.: 2–2. 19. p.: 9–6. 24. p.: 13–7. 41. p.: 19–11. 46. p.: 22–12. 55. p.: 27–15
Kiállítások: 14, ill. 8 perc
Hétméteresek: 6/4, ill. 3/3
Debre Viktor: – Biztos győzelmet arattunk. Az első félidő elején megszorongatott minket a Fradi, de jó védekezésünknek köszönhetően felpörögtünk.
Zsiga Gyula: – A Tatabánya minden szinten felülmúlt minket. Bízom benne, hogy a visszavágón egy másik arcunkat mutatjuk.