Férfi kézilabda NB I: a Csurgó hozta a kötelezőt a Mezőkövesd ellen

2011.12.03. 20:03
A Csurgó férfi kézilabdacsapata hazai pályán 34–27-re legyőzte a Mezőkövesdet az NB I 13. fordulójának mérkőzésén. Győzelmével a Csurgó jelenleg a negyedik a bajnokságban, a Mezőkövesd továbbra is utolsó.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
13. FORDULÓ
CSURGÓI KK–MEZŐKÖVESDI KC 34–27 (21–10)
Csurgó, 700 néző. Vezette: Baranyi, Szloska
CSURGÓ: Nikolics – Miss 2, KOS 4 (1), SZŐLLŐSI 5, SIMON B. 3, PAVLOVICS 4, SZÉLES 5 (1). Csere: Pallag (kapus), Herbert, Császár, Borsos 1 (1), Oláh 5, Trivkovics 1, Vadkerti 1, Országh 1, Nagy M. 2. Edző: Bakó Botond
MEZŐKÖVESD: Tóth K. – Lezák 3 (1), Korsós 2, Bécsi 2, Gyuris, Fekete 7 (2), Németh 2. Csere: HOLLÓ (kapus), Nyikes 1, SZABÓ T. 3, Barta, Rosta M., Kiss G., Morva 3 (2), Molnár F. 4 (1). Edző: Buday Ferenc
Az eredmény alakulása. 11. p.: 8–3. 15. p.: 9–6. 28. p.: 19–9. 42. p.: 23–18. 57. p.: 33–25
Kiállítások: 8, ill. 8 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 9/6
Bakó Botond: – Az első félidőben parádéztunk, így könnyen nyertük a mérkőzést.
Buday Ferenc: – Papírforma-mérkőzés. A második félidőre lehetünk büszkék, amelyben nyertünk.