Férfi kézilabda: a nyolcgólos Mocsai vezérletével előnyben a Flensburg

2012.04.22. 21:47
Címkék
A Mocsai Tamással felálló Flensburg 39–30-ra legyőzte odahaza a spanyol Aragónt a férfi kézilabda KEK elődöntőjének első mérkőzésén. A magyar játékos nyolc gólt dobott, ezzel csapata legeredményesebb játékosa volt. A visszavágót április 28-án rendezik Zaragozában.

A másik KEK-elődöntőn a Putics Barnával felálló Gummersbach 34–27-re kikapott a szlovén Celje otthonában. A válogatott átlövő egy gólig jutott.

A Nagy Kornéllal felálló Dunkerque 30–25-re nyert a Magdeburg otthonában az EHF-kupa elődöntőjében, így előnyről várhatja az április 29-i visszavágót. A magyar kézilabdázó négyszer volt eredményes.

FÉRFI KÉZILABDA, KEK
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
Flensburg (német)–Aragón (spanyol) 39–30
Celje (szlovén)–Gummersbach (német) 34–27
EHF-KUPA
ELŐDÖNTŐ
Rhein-Neckar Löwen (német)–Göppingen (német) 33–32
Magdeburg (német)–Dunkerque (francia)25–30
 
Legfrissebb hírek

Az „élő szobor” is megérkezett Mexikóba

Foci vb 2026
7 perce

Debrecenből érkezett 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
8 perce

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborába

Labdarúgó NB I
22 perce

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott

Foci vb 2026
29 perce

Négy aranyérmet nyertek a magyarok a rúdsport Eb-n

Egyéb egyéni
31 perce

Ökölvívás: novemberben Papp-kupa Budapesten

Ökölvívás
34 perce

A horvátok a klasszikus piros-fehér kockás felsőjükre váltanak – a ma esti mezek

Foci vb 2026
41 perce

Bondár feladta, Udvardy jutott tovább a magyar teniszcsatából Eastbourne-ben

Tenisz
47 perce
Ezek is érdekelhetik