Mint azt már mindenki tudja, a franciaországi férfi kézilabda-világbajnokság nyolcaddöntőjében a magyar válogatott nagyszerű játékkal 27–25-re legyőzte az olimpiai bajnok Dániát, így Norvégiával játszhat a negyeddöntőben. És a norvégok már üzentek is…
„Most bosszút állhatunk a mackónadrágosokon!” – ezzel a címmel jelent meg a norvég VG napilap sportoldala, utalva arra, hogy a magyar labdarúgó-válogatott 2015 novemberében pont Norvégiát legyűrve jutott ki pótselejtezőn az Európa-bajnokságra.„Most bosszút állhatunk a mackónadrágosokon!” – ezzel a címmel jelent meg a norvég VG napilap sportoldala, utalva arra, hogy a magyar labdarúgó-válogatott 2015 novemberében pont Norvégiát legyűrve jutott ki pótselejtezőn az Európa-bajnokságra.

A norvégok még Király Gábor képét is megmutatták, mellé pedig csak annyit írtak: „Emlékszel?”
A fotót köszönjük oslói olvasónknak, Kovács Attilának!
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






