Férfi kézi NB I: utolsó perces hetessel mentettek pontot

2017.11.02. 19:35
A férfi kézilabda NB I 8. fordulójában a B.Braun Gyöngyös hazai pályán 30–30-as döntetlent játszott a CYEB Budakalásszal.

A találkozó első felében inkább a hazaiak akarata érvényesült, a fordulást követően viszont rendre a vendégek voltak kedvezőbb helyzetben, de Kovacsics Péter utolsó percben szerzett büntetőjével iksz lett a vége.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
8. FORDULÓ

B. BRAUN GYÖNGYÖS–CYEB BUDAKALÁSZ 30–30 (15–14)
Gyöngyös, 700 néző. V: Andorka, Hucker
GYÖNGYÖS: Hudák – Gábori 1, Markez 4, DURIS 3, MARTINS 5, Loncar 4, Németh T. 4 (2). Csere: Holló M. (kapus), Mikita, Lele 2 (1), URBÁN 5, Kovacsics 2 (1), Dumencsics. Edző: Konkoly Csaba
BUDAKALÁSZ: Tamási – Koncz, REZNICEK 7, Mazák 1, Czina, NAGY B. 9 (1), Bohács 1. Csere: BOROS, Váczi (kapusok), Sinkovits 2, Leimeter 1, Berggren 1, Sutka 1, FEKETE 5, Tóth Á. 2, Nemes. Edző: Forgács Gyula
Az eredmény alakulása. 6. perc: 3–1. 12. p.: 6–4. 18. p.: 7–6. 24. p.: 12–10. 36. p.: 17–17. 42. p.: 19–20. 48. p.: 23–25. 54. p.: 25–28
Kiállítások: 6, ill. 2 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 1/1
Konkoly Csaba: –
A pontnak is örülni kell, mert amikor a kezünkben volt a mérkőzés, sok technikai hibát követtünk el, az utolsó tíz percért viszont minden elismerés megilleti játékosaimat.
Forgács Gyula: – Hektikus találkozón vagyunk túl, az első félidőben csak kerestük önmagunkat, viszont a második derekára háromgólos előnyt szereztünk. Az utolsó tíz percben elsősorban támadásban sok rossz döntést hoztunk, így visszajöhetett a meccsbe a Gyöngyös. Veszítettünk egy pontot.