Férfi kézi NB I: pontot ért a Vácnak a legvégén szerzett gól

2018.03.16. 19:48
A Cegléd 25–25-ös döntetlent ért el hazai pályán a Váccal szemben a férfi kézilabda NB I-ben. A vendégek az 51. percben még 22–18-ra vezettek, de a legvégén mégis Marko Davidovic gólja kellett az egyenlítéshez, ami így egy pontot ért a Vácnak.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
CEGLÉDI KK SE–VÁCI KSE 25–25 (12–12)
Cegléd,
750 néző. V: Bacs, Bóna
CEGLÉD: PALLAG – LÁSZLAI 4, JUHÁSZ 5, Borsos 3, GRBOVICS 6, Radovics, Radnic 5 (4). Csere: Mojszilov (kapus), Hajdu, Szabó 2, Megyeri, Dávid, Tóth K. Edző: Jakab László
VÁC: RÓZSAVÖLGYI – HOLPERT 6 (2), Grbavac 4, Sakic 1, Törteli 2, Török, Kecskeméti. Csere: Ulicsinyi (kapus), Koller 1, DAVIDOVIC 6, Ménfői 1, Tyiskov 2, Baláz 2. Edző: Skaliczki László
Az eredmény alakulása. 5. perc: 2–1. 8. p.: 3–4. 14. p.: 6–5. 25. p.: 11–9. 37. p.: 15–15. 47. p.: 17–21. 54. p.: 19–22. 59.p.: 24–23
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 4/4, ill. 3/2
MESTERMÉRLEG:
Jakab László:
– Harcos mérkőzésen a nagy akarat nyögésbe ment át. Ahhoz gratulálok, hogy mínusz négyről fel tudtunk állni, egy fault hiányzott a győzelemhez a vége előtt tíz másodperccel. Gratulálok a Vácnak, mert jó meccset játszottunk!
Skaliczki László: – Úgy nézett ki, hogy megnyertünk a két pontot, majd annak örültünk, hogy szereztünk egyet. Nagyon kiélezett mérkőzés volt, igazi kiesési derbi a részünkről. Örülök az egy pontnak, de jobb lett volna a kettő. Gratulálok!K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA