Férfi kézi NB I: orosházi győzelemmel indult a szezon

2014.08.30. 20:22
Az Orosháza 32–23-ra győzött a férfi kézilabda NB I 2014–2015-ös szezonjának nyitányán.

FÉRFI KÉZILABDA NB I, 1. FORDULÓ
OROSHÁZI FKSE-LINAMARKŐNIG-TRADE BALMAZÚJVÁROS 32–23 (17–9)
Orosháza, 700
néző. V: Herczeg, Südi
Orosháza: HERJECZKI – Benis 3, Milovics 2, BENMILOUD 3, Matevz 1, BUDAY 7 (4), NÉMETH L. 3. Csere: Ivanisevics (kapus), Stranigg 3, Morva, Németh G. 3, MAZICS 5, Szeitl, Varsandán Á., Tárkányi 1, Pásztor M. 1. Edző: Vladan Jordovics
Balmazújváros: Knezevics – Temesvári 1, Bali 2, HAJDU T. 3, Heiczinger 2, Oláh T. 2, Nagy N. 1. Csere: Oláh Z. (kapus), Acusi 1, Füleki 1, István 1, Kovácech, DIORIS 4, Balázs 3, Minegász, Salamon 2 (1). Edző: Füzesi Ferenc
Az eredmény alakulása. 4. perc: 2–0. 6. p.: 2–2. 8. p.: 4–2. 14. p.: 7–4. 22. p.: 13–6. 28. p.: 15–7. 33. p.: 17–11. 38. p.: 23–13. 48. p.: 27–16. 50. p.: 27–19. 57. p.: 32–21
Kiállítások: 14, ill. 12 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 4/1
Vladan Jordovics: – Voltak gondok a nyári felkészülésben, sok új, fiatal játékost kellett beépíteni a csapatba. Az első mérkőzés mindig nagyon nehéz, hiszen erre minden csapat nagyon készül. Lelkes közönségünk előtt megérdemelten győztünk.
Füzesi Ferenc: – Tudtuk, hogy mi az orosházi valóság. Az első félidő alapján egyértelműen jobb volt a hazai csapat. Azon leszünk, hogy minél hamarabb kijavítsuk a hibáinkat.