Férfi kézi NB I: nem bírt egymással a Cegléd és az Eger

2017.11.09. 19:36
Rendkívül izgalmas végjáték után 17–17-es döntetlennel ért véget a férfi kézilabda NB I egyetlen csütörtöki mérkőzése, a Cegléd és az Eger összecsapása.

A két csapat végig fej fej mellett haladt, a legnagyobb különbség három gól volt: az első félidőben vezetett ennyivel a Cegléd, amely az utolsó percben Ivan Perisics hetesével egyenlített.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
CEGLÉDI KKSE–EGER SBS ESZTERHÁZY 17–17
(11–9)
Cegléd, 700 néző. V:Bonifert, Oláh
CEGLÉD:PALLAG – Lászlai 2, Borsos 2, Szabó B. 1, Juhász 1, PERISICS 7 (3), Radovics 2. Csere:Mojszilov (kapus), Dávid, Radnic 2, Tóth K., Grbovics, Hódi. Edző:Nagy Károly
EGER:STOCHL – Szepesi 1, Kiss G., Bajorhegyi, Petro 4, Radojevics 1, Lezák 1. Csere:AFLITULIN 6 (4), Szabó P. 1, Takács, Dobó 1, Füzi, Vaskó 2, Antl. Edző:Tóth Edmond
Az eredmény alakulása. 4. perc:1–3. 9. p.: 4–3.18. p.:9–6.27. p.:11–8.37. p.:12–12.45. p.:13–13.48. p.:15–13. 50..p.: 15–15. 56..p.: 16–16
Kiállítások: 8, ill. 2 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 4/4
Nagy Károly:–
Óriási csata volt, mindkét csapat agresszívan és keményen védekezett. A támadójátékunk a lehetőségekhez képest is gyenge volt, hat vagy hét ziccert hibáztunk. A végén még félhettünk, hogy elveszítjük a meccset.
Tóth Edmond:– Igazságos a döntetlen, a második félidőben tényleg fej fej mellett mentek a csapatok. Örülünk a pontnak.