Férfi kézi NB I: negyven gólt dobott a bajnok Orosházán

2017.09.12. 19:26
A kisebb sérüléssel bajlódó Dzsamali Iman és Ancsin Gábor nélkül aratott könnyű, 40–21-es győzelmet a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata Orosházán, a bajnokság 2. fordulójának keddi mérkőzésén.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
2. FORDULÓ
OROSHÁZI FKSE-LINAMAR–TELEKOM VESZPRÉM 21–40 (13–21)

Orosháza, 350 néző. Vezette: Altmár, Horváth M.
OROSHÁZA: Herjeczki – GYENE 5 (2), Németh G., Srsen, Z. Radojevics 2, Morva Z. 2, Németh L. 2. Csere: Szabó L. (kapus), Antal 3, Knezevics 3 (2), MIHÁLY 2, Ferenczi 1, Pásztor M., Zalai 1, Bella, Zvolenszki. Edző: Buday Dániel
VESZPRÉM: ALILOVIC – GAJIC 8, NAGY L. 6, Lékai 3, Sulic 2, ACCAMBRAY 5, Ugalde 4. Csere: Schuch, Ilics 1, Nilsson 1, LIGETVÁRI 5, Blagotinsek 2, Győri 1, Tönnesen 2, Terzic. Edző: Ljubomir Vranjes
Az eredmény alakulása: 6. perc: 1–4. 10. p.: 3–6. 17. p.: 3–12. 21. p.: 6–15. 28. p.: 12–18. 35. p.: 14–24. 40. p.: 16–29. 46. p.: 18–31. 55. p.: 19–35. 58. p.: 20–37.
Kiállítások: 0, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 0/0
MESTERMÉRLEG:
Buday Dániel:
– Megérdemelten nyert a Veszprém, de a saját csapatomnak is gratulálok! Sok szép dolgot láttam a fiúktól, ami a velünk azonos képességű csapatok ellen hasznos lehet.
Ljubomir Vranjes: – Hatvan percig tempósan játszottunk, hol jól, hol rosszabbul. Az Orosháza kapusa sokszor megnehezítette a dolgunkat. Összességében elégedett vagyok a csapatommal.