Férfi kézi NB I: megszenvedett a győzelemért a Gyöngyös

NSO/MTI NSO/MTINSO/MTI NSO/MTI
2017.12.01. 20:05
A Gyöngyös a szünetben még öt góllal vezetett vendége, az Orosháza ellen, végül eggyel nyert a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.

FÉRFI NB I:
B.Braun Gyöngyös–Orosházi FKSE-Linamar 26–25
(14–9)
Gyöngyös, 600 néző. Vezette: Bacs, Bóna
Gyöngyös: HUDÁK – Gábori 2, Markez 2, Sipeki, MIKITA 8, Kovacsics 2 (1), DURIS 6. Csere: Holló M. (kapus), Martins 1, Németh T. 2, Lele 2, Rodolfo, Loncar 1. Edző: Konkoly Csaba
Orosháza: SZABÓ L. – Pásztor 1, Németh G. 1, Radojevic 1, Srsen, Markoszki 4, Knezsevics 1, Németh L. 3. Csere: Herjeczki (kapus), Milas 4, GYENE 10 (7), Stranigg, Antal, Ferenczi. Edző: Budai Dániel
Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–1. 12. p.: 5–4. 18. p.: 11–5. 24. p.: 11–7. 36. p.: 16–12. 42. p.: 17–14. 48. p.: 20–16. 54. p.: 24–20
Kiállítások: 12, ill. 6 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 7/7
Konkoly Csaba:
– Óriási elánnal vetettük magunkat a mérkőzésbe, és sikerült is ebből előnyt szerezni. Végre minden összejött, a nagy akarás jó játékkal is párosult. Többször is megújultunk a mérkőzés folyamán, minden dicséret megilleti a srácokat.
Budai Dániel: – Sok technikai hibával kezdtünk, amit a Gyöngyös az erősségének számító gyors lerohanásokkal azonnal gólokkal büntetett. Aztán futottunk az eredmény után, a végén nagyot küzdöttünk, de nem maradt idő a fordításra.FÉRFI NB I: