Férfi kézi NB I: magabiztosan nyert az Eger

2018.04.20. 20:18
Az Eger magabiztos, hatgólos győzelmet aratott a vendég Dabas felett a férfi kézilabda NB I-ben.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
EGER SBS ESTERHÁZY–DABAS KC VSE 31–25 (15–12)
Eger,
600 néző. V: Herczeg, Südi
EGER: STOCHL – LEZÁK 4, RADOJEVICS 5, AFLITULIN 5 (2), PETRÓ 4, KISS G., ANTL 6. Csere: BAJORHEGYI 2, Füzi, TAKÁCS B. 3, Vaskó 1, Szepesi 1. Edző: Tóth Edmond
DABAS: Holló – Pocsai 1 (1), Sinnoszuke 1, Korsós 1, Szöllősi 2, KISS A. 5, KEKEZOVICS 6. Csere: Duleba (kapus), Bíró B. 1, Országh 2, Perisics 3, Priczel 1, Slachta 2, Zakics. Edző: Tomori Győző
Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–2. 12. p.: 4–3. 18. p.: 8–6. 24. p.: 10–9. 36. p.: 18–14. 42. p.: 21–15. 48. p.: 24–19. 54. p.: 27–22
Kiállítások: 6, ill. 6 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 1/1
Tóth Edmond:
– Végre! Rászolgáltunk már a győzelemre, nagyon sokat dolgoztunk érte. Két klasszisteljesítményt is felvonultattunk, Richard Stochl és Radoslav Antl személyében.
Tomori Győző: – Az Eger végig kézben tartotta a mérkőzést, okosan, taktikusan kézilabdázott. Nem sikerült abban a sebességben játszani, ami eredményre vezethetett volna. Emellett nagyon sok gólhelyzetet hagytunk kihasználatlanul.K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA