Férfi kézi NB I: hétgólos előnyről sem tudott nyerni a Tatabánya

2018.04.22. 19:38
Az első félidőben már hét góllal is vezetett a Tatabánya férfi kézilabdacsapata a Vác otthonában, és még másfél perccel a lefújás előtt is három volt az előnye, de a hazaiak óriási hajrát produkálva 29–29-re mentették a mérkőzést.

KÉZILABDA
Férfi NB I
Váci KSE–Grundfos Tatabánya KC 29–29
(15–18)
Vác, 400 néző. V: Bacs, Bóna
VÁC: Ulicsinyi – Ménfői 3, TÖRTELI 3, SAKIC 4, Koller 2, Holpert 4 (1), DAVIDOVIC 4. Csere: Rózsavölgyi (kapus), BALÁZ 5, Tyiskov 1, Grbavac, Tárkányi 3, Kecskeméti. Edző: Skaliczki László
TATABÁNYA: Iancu – Harsányi 5 (3), GRIGORAS 5, Juhász Á., VRANJES 4, Ilyés, Vujovics 2 (1). Csere: Székely M. (kapus), Sípos, Dénes 1, Vrankovic 1, BOZSOVICS 6, Szöllősi Sz, SZÖLLŐSI B. 5. Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása. 7. perc: 1–5. 16. p.: 6–12. 24. p.: 11–15. 37. p.: 19–21. 46. p.: 20–25. 51. p.: 23–27. 59. p.: 26–29
Kiállítások: 16, ill. 16 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 4/4
Skaliczki László:
– Igazi idegőrlő csatában szereztünk egy bravúrpontot. Különösen annak örülök, hogy a második félidőben többgólos hátrányoknál sem adtuk fel és hittünk magunkban.
Vladan Matics: – Végig vezettünk a találkozó során, de elég nagy nyomás volt rajtunk, mert a fegyelmezett, lelkes váciak mindig felzárkóztak és érdekes hajrában meg is szereztek tőlünk egy pontot. KÉZILABDA