Férfi kézi NB I: hatgólos váci siker Cegléden

2015.11.22. 19:51
Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság 15. fordulójában a Vác hat góllal nyert Cegléden. A vendégek magabiztos győzelme a remek második félidei teljesítmény eredménye, hiszen a szünetben még csak eggyel mentek.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
15. FORDULÓ
CEGLÉDI KK SE–VÁCI KSE 20–26 (10–11)
Cegléd, 780
néző. V: Bócz, Wiedemann
CEGLÉD: ABRAMOVIC – Hódi, Lepsényi 3, Tóth N. 3, Andelic 1, Perisic, Országh 3. Csere: Bősz (kapus), Lászlai 3, Borsos T. 3, Kun, Grbovic 1, Bíró B. 3, Megyeri. Edző: Kökény István
VÁC: VITÁLIS – Császár 5, Lendvay, Vucicevic, Pavlovics 3, Asztrashapkin 3, VASIC 6. Csere: Tyiskov, Bartók, PÁL 7, Kökény T. 1, Munkácsi 1, Terenyi, Fekete. Edző: Zsiga Gyula
Az eredmény alakulása. 7. perc: 0–5. 14. p.: 5–5. 21. p.: 7–7. 27. p.: 10–10. 36. p: 11–12. 44. p.: 13–17. 51. p.: 15–20. 58. p.: 18–25
Kiállítások: 10 ill., 6 perc
Hétméteresek: 1/0 ill., 0/0
Kökény István:
– Nagyon dekoncentráltan kezdtük a mérkőzést, amiből még fel tudtunk állni, de kritikus helyzetekben nagyon sokat hibáztunk. Ennyi hibával még megszorítani sem lehet egy csapatot...
Zsiga Gyula: – A védekezésünknek és a kiváló kapus teljesítményünknek köszönhetően a támadó játékunkra a nyugodtság volt jellemző. Nagyon fontos két pontot szereztünk Cegléden.