Férfi kézi NB I: harmadszor is kikapott a Komló

2014.09.12. 20:03
Harmadik mérkőzését is elveszítette a Komló a férfi kézilabda NB I alapszakaszában: a baranyaiak a Cegléd vendégeként kaptak ki 39–33-ra a 3. forduló pénteki játéknapján.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
3. FORDULÓ
3. FORDULÓ

CEGLÉDI KKSE–SPORT36-KOMLÓ 39–33 (20–13)
Cegléd, 600
néző. V: Herczeg, Südi
CEGLÉD: Bősz – Országh 3, TAKÁCS B. 7, TÓTH N. 1, Antal Sz. 4, Lepsényi 3, BÍRÓ B. 9. Csere: Mojszilov, Nagy L. (kapusok), Hódi 1, Perisics 4, Sipeki, Lászlai 2, Hegedűs M. 3, Nikolicza 2. Edző: Kökény István
KOMLÓ: Selymes – Oszlár 3, Rahinics, Hadziomerovic 1, Szögi B. 4, SZÖLLŐSI B. 9, Wéber 5 (1). Csere: Granics (kapus), Sebestyén 4, Marcsek 2, Péter-Szabó 2 (1), Radjenovics 1, Győri P. 1, Kun 1. Edző: Farkas Attila
Az eredmény alakulása. 5. perc: 2–3. 13. p.: 9–4. 23. p.: 15–8. 28. p.: 18–13. 37. p.: 25–19. 49. p.: 33–24. 54. p.: 36–27. 58. p.: 39–31
Kiállítások: 10, ill. 6 perc
Hétméteresek: –, ill. 4/2
Kökény István: – A taktikai utasítások nagy részét betartva biztos győzelmet arattunk. A visszarendeződéseknél viszont gondjaink voltak, ezért ellenfelünk sok könnyű gólt szerzett. A vártnál több gólt kaptunk.
Farkas Attila: – Rengeteg technikai hibával játszottunk, így nem tudtuk szorosabbá tenni a végeredményt.

1. MOL-Pick Szeged 2 2 83–43 +40 4
2. Balatonfüredi KSE 2 2 65–46 +19 4
3. Csurgói KK 2 2 53–40 +13 4
4. Orosházi FKSE LINAMAR 3 2 1 85–79 +6 4
5. Ceglédi KKSE 3 2 1 94–100 –6 4
6. Grundfos Tatabánya KC 1 1 19–15 +4 2
7. Kőnig-Trade Balmazújváros 2 1 1 48–55 –7 2