Férfi kézi NB I: folytatta remek sorozatát a Komló

2017.10.14. 19:51
A Komló 27–22-re győzött a még nyeretlen Vác vendégeként a férfi kézilabda NB I 6. fordulójának szombati mérkőzésén. A komlóiak sorozatban negyedszer győztek, korábbi áldozataik a csurgóiak, az orosháziak és a gyöngyösiek voltak.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
6. forduló, szombati mérkőzés

VÁCI KSE–SPORT36-KOMLÓ 22–27 (10–11)
Vác, 300
néző. Vezette: Herczeg, Südi
VÁC: Paul – Ménfői 2, BALÁZ 4 (1), Davidovic 2, Sakic 1, Koller 4, Holpert 2. Csere: Rózsavölgyi (kapus), Törteli, Tyiskov 2, Török 2, Grbavac, Tárkányi 3. Edző: Gúnya Péter
KOMLÓ: Selymes – GEBHARDT 6, Obradovic, Balázs 2, JERKOVIC 7, Grünfelder 4, MARKOVICS 5 (1). Csere: GRANIC (kapus), Szunajko, Szögi, Laufer 2, Kékesi, Katzirz, Hoffmann 1 (1), Kovács M., Szkokán. Edző: Kilvinger Bálint
Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–0. 15. p.: 8–4. 26. p.: 9–9. 34. p.: 11–15. 39. p.: 15–16. 49. p.: 18–22. 55. p.: 19–24
Kiállítások: 10, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/1, ill. 2/2
Gúnya Péter:
– Rengeteget hibáztunk, így nem lehet mérkőzést nyerni. Ismét csak annyi maradt, hogy dicsérnem kell az ellenfelet.
Kilvinger Bálint: – Rosszul kezdtünk, de aztán sikerült rendezni a sorokat. Ezt követően már azt játszhattuk, amit szeretünk és tudunk. Szurkolóinknak köszönjük, hogy ide is elkísérték a csapatot, öröm volt ilyen remek hangulatban kézilabdázni.

1. Telekom Veszprém 6 6 216–112 +104 12
2. MOL-Pick Szeged 6 6 200–125 +75 12
3. Balatonfüredi KSE 6 6 178–138 +40 12
4. Grundfos Tatabánya KC 6 4 2 164–138 +26 8
5. Sport36-Komló 6 4 2 146–146 0 8
6. Dabas KC VSE 6 4 2 146–160 –14 8
7. Eger Eszterházy SZSE 6 4 2 133–150 –17 8