Férfi kézi NB I: először győzött a Komló ebben a szezonban

2014.11.21. 21:08
Egy góllal nyert a Komló a férfi kézilabda NB I-ben, hazai pályán 22–21-re győzte le a Ceglédet. A vendéglátóknak 11 vereség után ez volt az első győzelmük ebben a bajnoki idényben.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
SPORT36-KOMLÓ–CEGLÉDI KKSE 22–21 (11–11)
Komló,
700 néző. V: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki
Komló: Granics – Oszlár 3, Sebestyén, Szögi 3, HADZIOMEROVICS 3, SZÖLLŐSI B. 4, Wéber 2. Csere: Selymes (kapus), Nagy Z., Radjelovics, Kun 3, LAUFER 4 (4), Marcsek. Edző: Ratko Djurkovics
Cegléd: Bősz – Pocsai, Bíró 2, TAKÁCS B. 5 (1), Antal, Lepsényi 1, Lászlai 2. Csere: Mojszilov (kapus), Országh 5 (2), Hegedűs M. 1, Nikolicza 1, Tóth N., Perisics 1, HÓDI 3. Edző: Kökény István
Az eredmény alakulása. 9. perc: 2–4. 18. p.: 6–5. 25. p.: 7–9. 34. p.: 12–14. 42. p.: 15–14. 47. p.: 16–18. 56. p.: 20–18
Kiállítások: 8, ill. 10 perc
Hétméteresek: 4/4, ill. 5/3
Ratko Djurkovics:
– Nagyon jól dolgoztunk a héten, ezért hittem a fiúkban, hogy megszerezhetjük a győzelmet. Igazi csapatmunka volt.
Kökény István: – Túlságosan türelmetlenek voltunk támadásban, nem koncentráltunk eléggé a helyzeteinknél. Ezzel végig szorossá tettük a meccset, és egy ilyen kiélezett összecsapáson, ilyen körülmények között általában a hazai csapat szokott nyerni.FÉRFI KÉZILABDA NB I