Férfi kézi NB I: a Veszprém biztosan hozta a kötelezőt

2017.10.31. 19:33
A férfi kézilabda NB I nyolcadik fordulójának keddi mérkőzésén a Telekom Veszprém hazai pályán magabiztosan, 32–17-re verte a Komlót. A címvédő szlovén légiósa, Dragan Gajic tíz góllal a meccs legeredményesebbje volt.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
8. FORDULÓ

TELEKOM VESZPRÉM–SPORT36-KOMLÓ 32–17 (15–8)
Veszprém,
1800 néző. Vezette: Bonifert F., Oláh V.
VESZPRÉM: Mikler – GAJIC 10(1), Ancsin 4, NILSSON 5, Lékai, Ilics, UGALDE 5. Csere: Schuch, Accambray 2, Blagotinsek 2, Győri 1, Dzsamali, Ligetvári 2, Sulic 1. Edző: Ljubomir Vranjes
KOMLÓ: Granic – Gebhardt 3, Obradovics 2, Balázs, Jerkovics 2, Grünfelder 1, MARKOVICS 4 (2). Csere: Selymes (kapus), Wéber 2, Katzirz, Kékesi, Sunajko, Laufer, Kovács, Hoffmann 3. Edző: Kilvinger Bálint
Az eredmény alakulása: 6. p.: 1-5, 12. p.: 6-6, 19. p.: 10-7, 33. p.: 16-9, 41. p.: 21-10
Kiállítások: 6 ill. 6 perc
Hétméteresek: 1/1 ill. 4/2
Ljubomir Vranjes: Kicsit nehézkesen kezdtünk, mintha álmodoztunk volna, de aztán egyre jobbak lettünk, ahogy az idő haladt. A második félidő első 10-15 percében kiválóan játszottunk, és onnan már könnyen ment a győzelem. Majdnem mindenki játszott a csapatból, ez egy jó kezdés volt a hétre, holnaptól már a hétvégi mérkőzésre készülünk.
Kilvinger Bálint: Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz nekünk. Amit szerettem volna látni, az az első félidő elején sikerült. Kis hiányérzetem maradt, egy-két tiszta helyzetet ha értékesítünk, azzal még elégedettebb lettem volna. Dolgozunk tovább, még egy nehéz mérkőzés vár majd ránk, és utána jön a bajnokság azon szakasza, amiben nekünk is keménynek kell lennünk.FÉRFI KÉZILABDA NB I