Férfi kézi NB I: a Vác simán legyőzte az Orosházát

2015.11.27. 20:06
A Vác 32–26-ra nyert hazai pályán az Orosháza ellen a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
15. FORDULÓ
VÁCI KSE–OROSHÁZI FKSE-LINAMAR 32–26 (14–12)
Vác, 350
néző. V: Bán, Szloska
VÁC: TÓTH M. – Vasic 4, Asztrasapkin 6 (3), LENDVAY 5, Vucsicsevics 1, D. PAVLOVICS 5, Császár F. 1. Csere: Vitáris (kapus), PÁL 5, Munkácsi 2, Terenyi, Fekete D. Bartók 3, Tyiskov, Joháczi. Edző: Zsiga Gyula
OROSHÁZA: Herjeczki – Suhonjic, Komporály 2, BUDAY 7 (5), Mazics 2, STRANNIG 8, Tárkányi 1. Csere: Miklós (kapus), Berta, Németh G. 2, Szeitl 1, Varsandán Á., Cemas 1, Knezsevics 1, Stojanov 1, Pásztor M. Edző: Vladan Jordovics
Az eredmény alakulása: 4. perc: 4–0. 18. p.: 11–5. 24. p.: 14–9. 39. p.: 22–17. 47. p.: 26–22. 54. p.: 29–25
Kiállítások: 6 perc, ill. 4 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 5/5
Zsiga Gyula:
– Végig vezetve gyűjtöttük be az újabb fontos pontokat. Különösen annak örülök, hogy a korábbi meccseinken szokásos második félidei rossz kezdésünket úgy tűnik, elfeledhetjük.
Vladan Jordovics: – Rosszul kezdtünk a változatos mérkőzésen, de aztán sikerült feljavulnunk. Sajnos a jól védő váci kapusokkal szemben sok ziccert rontottunk, és a hazaiak rutinos játékosai eldöntötték a pontok sorsát.FÉRFI KÉZILABDA NB I