Férfi kézi NB I: a Vác megszerezte az első pontját

2017.11.05. 20:57
A Vác hazai pályán 28–28-as döntetlent játszott a Cegléddel, ezzel megszerezte első pontját a K&H férfi kézilabdaligában.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
VÁCI KSE–CEGLÉDI KKSE 28–28 (15–13)
Vác, 350
néző. V: Horváth, Marton
VÁC: PAUL – Ménfői, Török 3, Davidovics 4, Sakic 2, Koller 1, Holpert 3 (2). Csere: Rózsavölgyi (kapus), KECSKEMÉTI 4, GRBAVAC 8, Baláz 3 (2), Tárkányi, Tyiskov. Edző: Gúnya Péter
CEGLÉD: PALLAG – Radnic 3, Radovics 2, Dávid, Borsos T., JUHÁSZ K. 7, Hódi 2. Csere: Mojszilov (kapus), Perisics 3 (1), SZABÓ B. 6, Tóth K. 4 (2), Müller, Lászlai 1. Edző: Nagy Károly
Az eredmény alakulása. 6. perc: 1–4. 16. p.: 8–5. 25. p.: 12–11. 40. p.: 17–20. 49. p.: 24–23. 57. p.: 25–27
Kiállítások: 8, ill. 10 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 5/3
MESTERMÉRLEG:
Gúnya Péter:
– Örülünk az első pontunknak, amely jó küzdőképességünknek köszönhető. Az igazságos pontosztozkodás után megyünk tovább, hiszen sorban jönnek a hasonló nagy csaták.
Nagy Károly: – Nagy küzdelemben alakult ki a döntetlen, amelyre most nem mondanám, hogy igazságos volt.K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA