Férfi kézi NB I: a Tatabánya nem adott esélyt az FTC-nek

2017.10.22. 18:54
A Tatabánya 28–19-re nyert a Ferencváros otthonában a K&H férfi kézilabdaliga vasárnapi mérkőzésén.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
FTC KN KFT–GRUNDFOS TATABÁNYA KC 19–28 (10–13)
Elek Gyula Aréna, 300
néző. V: Nagy F., Túróczy
FERENCVÁROS: Zernovic 1 – Bujdosó 2 (1), Marczinkó 3, Benmiloud, Rédai 1, PÁL G. 3, Pálos 2. Csere: Tuba Kovács (kapus), Pordán, Grebenár 3, Mikita B., Kocsi, Oláh T. 1, Benis 1, Nagy M. 2 (1), Bali. Edző: Adorján Gábor
TATABÁNYA: Iancu – Pásztor Á. 1, Vrankovic 4, Juhász Á. 3, Szöllősi Sz., Ilyés 1, VUJOVICS 10 (4). Csere: SZÉKELY (kapus), Dénes, Bozsovics 3, V. Vranjes 2, Grigoras 1, HARSÁNYI 3. Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–2. 15. p.: 7–8. 26. p.: 9–12. 40. p.: 16–17. 46. p.: 17–21. 52. p.: 18–25
Kiállítások: 4, ill. 10 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 4/4
Kiállítva: Dénes (59. p.)
Adorján Gábor:
– Gratulálok a Tatabányának a győzelemhez, egy ilyen jó csapat ellen ennyi hibát nem szabad véteni, ha szoros eredményt akarunk elérni.
Vladan Matics: – Nehéz mérkőzésre készültünk, a Fradi mindent megtett a számára jó eredmény eléréséért. Jó sikerült forgatni a csapatot, ezért az utolsó 15 percben frissebbek voltunk. Az emberelőnyök kihasználásában feltétlenül javulnunk kell. K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA

1. Telekom Veszprém 7 7 246–133 +113 14
2. MOL-Pick Szeged 8 7 1 255–180 +75 14
3. Balatonfüredi KSE 7 7 204–162 +42 14
4. Grundfos Tatabánya KC 7 5 2 192–157 +35 10
5. Sport36-Komló 7 5 2 170–164 +6 10
6. Dabas KC VSE 7 5 2 178–190 –12 10
7. Eger Eszterházy SZSE 7 4 3 151–174 –23 8
8. CYEB Budakalász 7 2 1 4 189–197 –8 5