Férfi kézi NB I: a Tatabánya kínlódva gyűrte le a Ceglédet

2014.10.10. 19:53
Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság nyolcadik fordulójában a Grundfos-Tatabánya ikszes első félidőt követően csak nehezen igazolta a papírformát a Cegléd ellen, amelyet csak jó hajrájának köszönhetően gyűrt le.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
8. FORDULÓ
GRUNDFOS TATABÁNYA KC–CEGLÉDI KKSE 24–20 (10–10)
Tatabánya, 700
néző. V: Bács, Róna
TATABÁNYA: PAUL – Törő 2, BODÓ 8, Mousavi, DÍAZ 5, Harsányi 5 (2), Pásztor 2. Cs: BABASZAFARI (kapus), Dénes 1, Katzirz, Juhász Á., Bartók 1, Nagy Sz., Perics, Boskovics. Edző: Matics Vladan
CEGLÉD: BARTUCZ – Hódi 2, Nikolicza, Antal 1, BÍRÓ 8 (1), Lepsényi 2, Országh 1. Cs: Bősz (kapus), TAKÁCS B. 4, Hegedűs 1, Tóth N., Sipeki, Pocsai 1. Edző: Kökény István
Az eredmény alakulása. 8. perc: 3–2. 14. p.: 4–5. 20. p.: 6–6. 26. p.: 8–9. 38. p.: 14–13. 43. p.: 15–16. 51. p.: 17–18. 55. p.: 22–18
Kiállítások: 2, ill. 12 perc
Hétméteres: 4/2, ill. 1/1
Matics Vladan: – Már régóta ugyanaz a film pereg, ugyanaz a forgatókönyv, de hál' Istennek az utolsó tíz percben ismét megoldottuk a feladatot. Nyertünk, ez a legfontosabb.
Kökény István: – A pici gödörből, amibe voltunk, elindultunk fölfelé. Örülök, hogy ötvenhárom percig tartani tudtuk a Tatabányát. Tavaly ez csak negyven percig sikerült.