Férfi kézi NB I: a szünet után indult be a csurgói henger

2014.11.12. 19:53
Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság kilencedik fordulójában egygólos félidei vezetést követően indult be hazai környezetben a Csurgó, amely végül remekül védekezve nyolc góllal nyert a Grundfos-Tatabánya ellen.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
9. FORDULÓ
CSURGÓI KK–GRUNDFOS TATABÁNYA KC 24–16 (10–9)
Nagyatád, 1000
néző. V: Dobrovits, Tájok
CSURGÓ: MIJATOVICS – Gebhardt 2, Csavor 2, PUHOVSZKIJ 4, Szöllősi Sz. 2, LELE Á. 3, Gazdag 2 (2). Cs: Pallag (kapus), Herbert, Borsos T., Oláh G. 1, Pordán 1, Osztrusko 3, Rapajec 2, Megyeri, Nagy M. 2. Edző: Sótonyi László
TATABÁNYA: Paul – Pásztor Á. 3 (1), Harsányi 1, Díaz 1, BODÓ R. 3, Mazák, TÖRŐ 3. Cs: Babaszafari, Vaskó, Katzirz, J. Perics, Dénes, Boskovics 2, Muszavi 2, Juhász Á., Bartók 1. Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása. 1. perc: 1–0. 9. p.: 1–5. 17. p.: 6–6. 23. p.: 6–8. 28. p.: 10–8. 35. p.: 12–10. 39. p.: 13–10. 43. p.: 16–11. 50. p.: 19–12. 55. p.: 22–13. 59. p.: 24–14
Kiállítások: 4, ill. 6 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 5/1
Sótonyi László:
– Kicsit álmosan kezdtük a találkozót, de utána fel tudtunk pörögni. Kitűnő védekezésünk remek kapusteljesítménnyel párosult. Maximálisan elégedett vagyok csapatommal.
Vladan Matics: – Az első félidőben tartottuk a lépést. A másodikban, amikor elhúzott a Csurgó, beküldtem a fiatalokat, így alakult ki a nagy különbség. A második félidő kapusteljesítményei meghatározták a végeredményt.