Férfi kézi NB I: a sereghajtó idegenben győzte le a PLER-t

2015.02.11. 20:52
Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság 22. fordulójában a sereghajtó Balmazújváros a PLER Budapest vendégeként nyert egy góllal.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
22. FORDULÓ

PLER-BUDAPEST–KÖNIG TRADE BALMAZÚJVÁROS 22–23 (8–10)
Lőrinci sportcsarnok, 300
néző. V: Horváth P., Marton B.
PLER: KRÁNITZ – GYENE 6 (2), Leimeter 1, MIKITA J. 5, Kocsi 1, Kemény, Auth 1. Cs: Tóth M., BAK 4, Kucher, Tóth P. 2, Mikita M. 2. Edző: Hutvágner István
BALMAZÚJVÁROS: Oláh – Kovalech, Dzana, ASSUSHI 10 (2), István, BALI 6, Curkvich. Cs: Knezevic (kapus), Balázs, Branac 1, DIORIS 3, Horváth D. 1, Orsós 2, Temesvári, Hajdú. Edző: Füzesi Ferenc
Az eredmény alakulása. 3. perc: 0–2. 12. p.: 2–5. 19. p.: 5–6. 26. p.: 8–8. 33. p.: 9–13. 41. p.: 11–17. 46. p.: 16–18. 53. p.: 20–21
Kiállítások: 6 perc+ kizárás (Kemény), ill. 8 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 3/2
Hutvágner István:
– Sajnos kevesen voltunk ahhoz, hogy egy ilyen mérkőzést megnyerjünk. Különböző okok miatt egyik balkezesünk sem állhatott rendelkezésünkre.
Füzesi Ferenc: – nagyon ideges mérkőzés volt, mindkét csapat alaposan felkészült egymásból. Két kiemelkedő teljesítményünknek, és a csapategységnek köszönhetjük a győzelmet.