Férfi kézi NB I: a Gyöngyös nem adott esélyt a Ceglédnek

2014.09.27. 19:44
A Gyöngyös 15–10-es félidő után 34–23-ra nyert hazai pályán a Cegléd ellen a férfi kézilabda NB I szombati mérkőzésén.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
6. FORDULÓ
B.BRAUN GYÖNGYÖS–CEGLÉDI KKSE 34–23 (15–10)
Gyöngyös, 600
néző. Vezette: Bán Tamás, Szloska Krisztián
GYÖNGYÖS: HUDÁK – Tóth Á. 1, Marczinkó 3, BAKOS GY. 2, SÁNDOR Á. 5, Hajdu, VARSANDÁN M. 8. Csere: Tamási (kapus), Czina, Frey 7 (7), Debreczeni 3, Szalafai 1, Iváncsik Á. 2, Simon B. 2, Nagy B., Koncz. Edző: Gulyás István
CEGLÉD: Bartucz – TAKÁCS B. 8, Lepsényi 2, Hegedűs 2, Bíró 3, Nikolicza 1, Hódi 1. Csere: Bősz, Mojsilov (kapusok), Országh 1, Perisics 1, Tóth N. 1, Antal 1, Lászlai, Sipeki, Pocsai 2 (1). Edző: Kökény István
Az eredmény alakulása. 6. perc: 1–1. 12. p.: 5–5. 18. p.: 8–6. 24. p.: 11–8. 36. p.: 17–13. 42. p.: 22–14. 48. p.: 27–18. 54. p.: 31–19
Kiállítások: 6, ill. 6 perc
Hétméteresek: 9/7, ill. 2/1
Gulyás István:
– Örülök a nagy különbségű győzelemnek, ezúttal a védekezésünk is a helyén volt.
Kökény István: – Az első félidőben a támadójátékunkban volt egy nagyon rossz periódus, amiből lelkileg már nem tudtunk felállni. Pozitívum Bartucz László és Pocsai Rajmund visszatérése. FÉRFI KÉZILABDA NB I