Férfi kézi NB I: a Csurgó elvitte a két pontot Gyöngyösről

2014.10.11. 19:39
A Csurgó 28–23-ra nyert a Gyöngyös vendégeként a férfi kézilabda NB I szombati mérkőzésén.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
8. FORDULÓ
B.BRAUN GYÖNGYÖS–CSURGÓI KK 23–28 (12–15)
Gyöngyös, 900
néző. V: Herczeg P., Südi P.
GYÖNGYÖS: HUDÁK – Szalafai 2, Marczinkó 4, Frei 6 (5), Debreczeni 1, HAJDÚ 4, VARSANDÁN 4. Csere: Tamási (kapus), Czina, Sándor Á. 2, Simon B., Bakos, Tóth Á., Koller. Edző: Gulyás István
CSURGÓ: Mijatovics – Gebhardt 3, Szöllősi 2, Herbert, Borsos 1, RATAJEC 5, Gazdag 4 (2). Csere: Pallag (kapus), PUHOVSZKIJ 3, Cavor, Osztrusko 2, Oláh G. 1, Pordán 4, Nagy D., Lele 3, Nagy M. Edző: Sótonyi László
Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–3. 12. p.: 4–5. 18. p.: 5–9. 24. p.: 8–11. 36. p.: 13–19. 42. p.: 18–20. 48. p.: 21–24. 54. p.: 23–26
Kiállítások: 8, ill. 16 perc
Hétméteresek: 6/5, ill. 2/2
Gulyás István:
– Adtunk egy félidő előnyt a Csurgónak, a második játékrészben ugyan megvoltak a lehetőségeink a fordításra, de nem éltünk vele. Megérdemelten nyert a Csurgó.
Sótonyi László: – A kritikus pillanatokban helyén volt a szívünk és eszünk, Gyöngyösön minden csapat megszenved majd a győzelemért.FÉRFI KÉZILABDA NB I