Férfi kézi NB I: a Balmazújváros nyerte az újoncok csatáját

2014.09.25. 20:03
A Balmazújváros hazai pályán 32–25-re nyert a Komló ellen a férfi kézilabda NB I csütörtöki mérkőzésén, a két újonc összecsapásán.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
6. FORDULÓ

KÖNIGTRADE BALMAZÚJVÁROSI KK–SPORT36 KOMLÓ 32–25 (16–15)
Balmazújváros, 550
néző. V: Bonifert, Oláh
BALMAZÚJVÁROS: Knezsevics – Dioris 3, Oláh 4, Hajdú, BALI 5, István P. 1, TEMESVÁRI 4. Csere: PAJKÓ (kapus), FÜLEKI, Acusi 8 (5), Heiczinger 1, Nagy N. 3, Salamon 1, Balázs 1, Kovacech 1. Edző: Füzesi Ferenc
KOMLÓ: Selymes – Oszlár 2, Sebestyén 1, Hadziomerovic 4, SZÖGI 5, SZÖLLŐSI B. 4, Wéber 4 (1). Csere: Granic, Kiss B. (kapusok), Péter 2, Győri 3 (1), Rahimic. Edző: Farkas Attila
Kiállítások: 10, ill. 12 perc
Hétméteresek: 6/5, ill. 3/2
Az eredmény alakulása. 10. p.: 4–4. 20. p.: 12–10. 40. p.: 19–18. 50. p.: 24–21. 55. p.: 29–24
Füzesi Ferenc:
– Magunknak tettük nehézzé a meccset, hagytuk, hogy a Komló diktálja a ritmust. Csak az első félidő végén és a mérkőzés lefújása előtt játszottunk jól, de négy pontunk van.
Farkas Attila: – Ameddig bírtuk szuflával, tartottuk a lépést a hazaiakkal, hogy ilyen sok góllal kaptunk ki, arról részben én is tehetek. Remélem, hogy a szurkolóink és a vezetőink még bírják türelemmel.FÉRFI KÉZILABDA NB I