Férfi kézi NB I: a Balatonfüred meglepő vereséget szenvedett

2015.01.30. 19:31
A tabella negyedik helyén álló Balatonfüred meglepetésre 29–26-ra kikapott a Ceglédtől a férfi kézilabda NB I 11. fordulójából elhalasztott mérkőzésen. A legutóbbi hat meccsükön egy pontot szerző hazaiak – akik eddigi hat összecsapásuk alkalmával mindig kikaptak a Balaton-parti együttestől – a szünetben még egygólos hátrányban voltak, ám a második félidőben megfordították a találkozót.

CEGLÉD:
Bősz – Bíró 1, LEPSÉNYI 5, Antal 1, Tóth N. 3, Országh 4, PERISIC 8 (2). Csere: BARTUCZ (kapus) Lászlai, Hódi 2, Sipeki, Takács B. 5. Edző: Kökény István
BALATONFÜRED: Székely – Kovacsics 2, Faluvégi 3 (2), Vilovszki 2, Juhász 2, GRIGORJEV 4, Gábori 3. Csere: Nagy (kapus), GYŐRI 6 (3), Németh B., Gyerdán, Kis Á, Bánhidi 3. Edző: Csoknyai István
Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–2. 17. p.: 6–8. 26. p.: 10–11. 36. p.: 14–14. 48. p.: 21–19. 57. p.: 27–23
Kiállítások: 12, ill. 8 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 7/5
Kökény István: – Láttam a fiúkon, elhiszik, hogy van keresnivalónk. Nagyon szépen és taktikusan végigjátszottuk a mérkőzést. Éreztem én is, hogy ma meg tudjuk csípni a Füredet.
Csoknyai István: – Már nem is tudom, hogy hányadszor kezdem úgy a nyilatkozatomat, hogy egy sorra való hiányzónk van. Két játékosunk felgyógyult, kettő megint kiesett. Hat hiányzónk nélkül nem tudunk felállni kompletten.FÉRFI KÉZILABDA NB I