
Vasárnap üresen marad a Veszprém Aréna (Fotó: Földi Imre, archív)
Elmarad a Telekom Veszprém és a THW Kiel férfi kézilabdacsapatának vasárnapra tervezett felkészülési mérkőzése, amely egyben Nagy László, Sterbik Árpád, Momir Ilics és Fazekas Nándor búcsúmeccse lett volna – adta hírül hivatalos honlapján a magyar klub.
„A mérkőzés előtt mindkét csapat elvégezte a koronavírustesztet, ezek a tesztek mindkét csapat játékosainál, illetve stábtagjainál negatív eredménnyel végződtek, sajnos azonban a csapatunk tágabb környezetében egy személynél felvetődött a fertőzés gyanúja. Erről a tényről tájékoztattuk a német csapat képviselőit. Ezután a két csapat közösen arra a döntésre jutott, hogy a mérkőzést biztonsági okokból nem rendezzük meg” – olvasható a telekomveszprem.hu-n.
A bakonyi klub közleménye hozzáteszi, a mérkőzésre megváltott belépők visszaválthatók lesznek, erről hétfőn adnak bővebb tájékoztatást.
Legfrissebb hírek

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből
Kézilabda
2026.06.23. 11:51

Európai kézilabdaligák: Bajnokok Ligája-induló a Melsungen
Kézilabda
2026.06.07. 17:44

„Magyaros” döntő lesz a kézilabda Európa-ligában
Kézilabda
2026.05.30. 17:31
Ezek is érdekelhetik




