Férfi kézi EHF-kupa: többet nem pezsgőznek a trófeából?

2015.05.17. 22:05
Egy-egy bajnoki cím vagy kupagyőzelem után a sportolók gyakran fotózkodnak hiányos öltözetben az elhódított trófeával, ám Konsztantyin Igropulo, a Füchse Berlin orosz kézilabdázója kissé talán túllőtt a célon.

Mint megírtuk, a Füchse Berlin nyerte meg a férfi kézilabda EHF-kupát, miután a német házi döntőben 30–27-re legyőzte a Hamburgot. A sikerből alaposan kivette a részét Konsztantyin Igropulo, hiszen hat góljával holtversenyben csapata legeredményesebb játékosa volt.Mint megírtuk, a Füchse Berlin nyerte meg a férfi kézilabda EHF-kupát, miután a német házi döntőben 30–27-re legyőzte a Hamburgot. A sikerből alaposan kivette a részét Konsztantyin Igropulo, hiszen hat góljával holtversenyben csapata legeredményesebb játékosa volt.

A 30 éves orosz jobbátlövő a meccs utáni ünneplés közben teljesen meztelenül állt fotómodellt. Még szerencse, hogy a tavaly még a szegediek által elnyert trófeával eltakarta férfiasságát...

Konsztantyin Igropulo és az EHF-kupa (Forrás: Instagram)