Női kézi: A szívünk és a lelkünk a helyén van, de… – Elek Gábor

2017.11.01. 09:04
Bár az FTC 27–25 legyőzte a Győrt a női kézilabda NB I-ben, Elek Gábor nem volt teljesen elégedett a keddi mérkőzés után. Ahogy a ferencvárosi vezetőedző az NSO Tv-nek elmondta, örül, hogy csapata szíve-lelke a helyén van, és a rossz kezdés után visszajött a mérkőzésbe, azonban az már nem először fordul elő, hogy nagyobb hátrányt kell ledolgozniuk – ezért az első tíz percben történtekről mindenképpen beszélniük kell. A találkozó legjobbjának választott kapus, Bíró Blanka szerint az első félidő elején leginkább a Győr beállósával gyűlt meg a bajuk, és talán kicsit izgultak is. Lukács Viktória megkapta születésnapjára, amit kért a társaktól, a két pontot, de kapott tortát, sőt rajzot is a szurkolóktól.

EMLÉKEZTETŐ – NŐI KÉZILABDA NB I
FTC-RAIL CARGO HUNGARIA–GYŐRI AUDI ETO KC 27–25(11–11)
Elek Gyula Aréna, 1200néző.V:Horváth P., Marton
FTC:BÍRÓ – Lukács 1, PENA 8 (4), KOVACSICS 8 (2), Snelder 2, Jovanovics 2, Schatzl Nadine 1.Csere:SZIKORA (kapus), Szekeres,Mészáros R., Márton 1, Van der Heijden, HÁFRA 3, Faluvégi 1.Edző:Elek Gábor
GYŐR:Kiss É. – Bódi 1, N. Mörk 4, Oftedal 4, Broch 3, AMORIM 5, Görbicz 4 (3).Csere:GRIMSBÖ (kapus), Althaus, Fodor, PUHALÁK 4.Edző:Ambros Martín
Az eredmény alakulása. 6. perc:0–4.12. p.:4–5.15. p.:6–6.25. p.:10–9.36.p.: 16–12. 40. p.:19–15.47. p.:20–18.53. p.:21–21.57. p.:24–22
Kiállítások:8, ill. 6 perc
Hétméteresek:6/6, ill. 6/3