MTI 2019.09.22 13:01 Frissítve: 2019.09.22 13:17

Kerékpáros-vb: Geraint Thomas mégsem indul az időfutamban

A 2018-as Tour de France-győztes Geraint Thomas mégsem indul az időfutamban, hanem csak a mezőnyversenyben áll rajthoz a nagy-britanniai országúti kerékpáros-világbajnokságon.

„A Tour utáni szünetet követően próbáltam újra formába lendülni, de még nem tudom a legjobbamat nyújtani. A mezőnyversenyben viszont szeretnék ott lenni” – jelentette be az Ineos walesi sportolója, aki idén második lett a Francia körversenyen.

A Yorkshire-ben vasárnap (ma) kezdődő világbajnokságon a szerdai időfutamban 54 kilométert kell teljesíteniük a résztvevőknek, míg a Leedsből rajtoló, 285 km-es mezőnyversenyt jövő vasárnap rendezik.

2019.08.20 12:38:53

Kerékpár nemzetisport.hu

Kattintson ide a verseny adatbankjának megtekintéséhez! Térkép és program egy helyen.

2019.07.30 16:42:37

Kerékpár KOHÁN GERGELY

Az ecuadori Carapaz Giro-győzelme után a kolumbiai fiatal franciaországi diadalán ámul a világ.