Kammerer Zoltán: Most már rövid távú célokban gondolkodom

A háromszoros olimpiai bajnok a Győr fiatal kajakosaival közösen készül a szezonra.

Öt arany és tíz érem a magyar termés a kajak-kenu vb-n

Vasárnap a Hagymási Réka, Szabó Ágnes duó, a női kajaknégyes és Bodonyi is első lett.

Kammerer: Ezek a srácok még meg sem születtek, amikor már versenyeztem

Hagymásiéknak többször el kellett a stégen mondani, hogy világbajnokok, mire elhitték.

További négy magyar egység jutott A-döntőbe

A szombat délutáni középdöntőkből a férfi K–4 500-as csapat a B-döntőbe kvalifikált.

A fölényes kajakarany titka: „Egy jó pár és k.rva sok edzés”

Egy tized sem maradt benne az ezüstérmes Nádas, Tótka duó evezésében.

Kopasz: Nem mozog az ujjam, nem tudom rendesen fogni a lapátot

Ugyanakkor nem lép vissza az 1000 méteres döntőtől • Fekete majdnem lemaradt a rajtról.

Dráma – Kopasz megsérült, majd éppen lemaradt az A-döntőről

Fekete Ádám nagyot hajrázva bejutott a fináléba • Délelőtt öt egységünk kvalifikálta magát.

„Ha edzésen evezünk hasonlóan, azt mondjuk, jó volt, de itt...”

Lucz élvezte, hogy Carringtonnal versenyzett • Tótka: Változtattunk a rajton, nem jött be...

Kilenc magyar egység jutott be a szombati finálékba

A betegséggel küszködő Medveczky és Vasbányai kevéssel maradt le az A-döntőről.

„Ilyen az élsport, mi nem tudunk betegszabadságot kivenni...”

Medveczkyt betegség hátráltatta, a döntőről épp lemaradó Vasbányai kiborult a futam után.

Baráth Etele nem folytatja elnökként, Schmidt Gábor az utódja

Az MKKSZ 21 éve hivatalban levő első embere a közgyűlés elnökeként dolgozik tovább a szövetségben.

A 2012-es olimpia szelleme is megjelent – galéria

A futamokat a halak csapata is megtekintette Racicében.

Szalmabálák és temető mellett eveznek a legjobbak – fotók

Van egyfajta diszkrét bája a Prágától hatvan kilométerre található versenyhelyszínének.

A kimerültség határán túl – galéria

Kopasznak, Hajdunak és a Hufnágel, Ilyés kajakpárosnak összejött a döntő Racicében.

Takács Tamara után Tótkáék is győztek

Szombathoz hasonlóan vasárnap is rögtön az első számban győztünk, újabb három érem.

Egy női és egy férfiarany a sprintszámokban!

Lucz Dóra után a Balaska, Birkás kettős is győzött Plovdivban – megvan a 9. aranyérem.

Öt magyar arany született szombaton

Mind a négy női döntőt meg- nyertük. Kopasz bronzérmes, a férfi kajak és kenu kettes épp lemaradt a dobogóról.

Nem mozog az ujjam, nem tudom rendesen fogni a lapátot – Kopasz

Duplázó győztesek a szolnoki válogatón

A vasárnapig tartó verseny az augusztus 24. és 27. közötti racicei vb-re válogat.

Duplázó párosok, egyesben Medveczky legyőzte Takácsot

A Korisánszky Dávid, Mike Róbert duó nagy csatát vívott, majd beborult a célba érést követően – fotók.