Újabb 13 magyar érem, közte három arany

A magyar csapat négy első, nyolc második és kilenc harmadik hellyel zárta a Maty-éri viadalt.

Hat magyar érem a szombati termés Szegeden

Bodonyi K–1 500 méteren, Kopasz K–1 1000 méteren, a Hajdu, Feketeduó a K–2 500 méteren lett második.

Kettős magyar siker női K–1 1000 méteren

Az aranyérmet Kárász Anna szerezte meg, míg másodikként Takács Tamara érkezett a célba.

Kialakult a magyar válogatott vk-kerete

Az időrend kizár több ideális lehetőséget – például Bodonyi nem tud 500-on és 1000-en is indulni.

Lezárult a rangsoroló Szegeden

Kopasz Bálint, Kiss Tamás, Hagymási Réka és Balla Virág nyerte az egyes számokat.

Harmadik hellyel tért vissza Douchev-Janics

A 35 éves kajakos a riói ötkarikás játékok óta nem versenyzett.

Öt arany és tíz érem a magyar termés a kajak-kenu vb-n

Vasárnap a Hagymási Réka, Szabó Ágnes duó, a női kajaknégyes és Bodonyi is első lett.

Két arany és egy ezüst a szombati termésünk

A Balaska Márk, Birkás Balázs és a Farkasdi Ramóna, Medveczky Erika duó is az első helyen végzett.

Kopasz: Nem mozog az ujjam, nem tudom rendesen fogni a lapátot

Ugyanakkor nem lép vissza az 1000 méteres döntőtől • Fekete majdnem lemaradt a rajtról.

Dráma – Kopasz megsérült, majd éppen lemaradt az A-döntőről

Fekete Ádám nagyot hajrázva bejutott a fináléba • Délelőtt öt egységünk kvalifikálta magát.

„Ha edzésen evezünk hasonlóan, azt mondjuk, jó volt, de itt...”

Lucz élvezte, hogy Carringtonnal versenyzett • Tótka: Változtattunk a rajton, nem jött be...

Baráth Etele nem folytatja elnökként, Schmidt Gábor az utódja

Az MKKSZ 21 éve hivatalban levő első embere a közgyűlés elnökeként dolgozik tovább a szövetségben.

A 2012-es olimpia szelleme is megjelent – galéria

A futamokat a halak csapata is megtekintette Racicében.

Szalmabálák és temető mellett eveznek a legjobbak – fotók

Van egyfajta diszkrét bája a Prágától hatvan kilométerre található versenyhelyszínének.

A kimerültség határán túl – galéria

Kopasznak, Hajdunak és a Hufnágel, Ilyés kajakpárosnak összejött a döntő Racicében.

Takács Tamara után Tótkáék is győztek

Szombathoz hasonlóan vasárnap is rögtön az első számban győztünk, újabb három érem.

Egy női és egy férfiarany a sprintszámokban!

Lucz Dóra után a Balaska, Birkás kettős is győzött Plovdivban – megvan a 9. aranyérem.

Öt magyar arany született szombaton

Mind a négy női döntőt meg- nyertük. Kopasz bronzérmes, a férfi kajak és kenu kettes épp lemaradt a dobogóról.

Douchev-Janics Natasa: Megfogadtam, nem fogok annyit feleselni és okoskodni

Az eddig öt olimpián három aranyat szerző 35 éves klasszis 2020-ban Tokióban is érmet szeretne nyerni.

Próbálok kitartani Tokióig – Kammerer Zoltán 40 éves

„Tudom, hogy sokan cserélnének velem, viszont én azt hiszem, senkivel sem cserélnék.”

Medveczky: Komolyan fontolgattam, hogy befejezem

„Már versenyezni sem volt kedvem, rosszul voltam az engem körülvevő közegtől, az edzésekről menekültem haza.”