NHL: ismét vezet a Predators a Ducks ellen

2017.05.21. 08:41
Ünneplő Predators-játékosok Anaheimben – ismét előnyben a Nashville (Fotó: nhl.com)
Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), a nyugati döntőben a Nashville Preadators 2–2 után harmadszor is megszerezte a vezetést az Anaheim Ducks elleni párharcban, miután idegenben 3–1-re győzött.

A gól nélküli első harmad után a második játékrészben Chris Wagner találatával a hazai jégen játszó Anaheim Ducks szerezte meg a vezetést a Nashville Predators elleni nyugati döntő ötödik meccsén, de Colin Wilson még a szünet előtt egyenlített.

A harmadik harmadban pedig már csak a vendégek találtak a kapuba, méghozzá kétszer is – Pontus Aberg, majd Austin Watson – , így 3–1-re győztek. A sikerben fontos szerepet játszott a vendégek kapusa, a 32 védést bemutató Pekka Rinne.

A Predators ezzel, 1–0 és 2–1 után harmadszor is megszerezte a vezetést az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.