NHL: a második harmadban indult be a Predators-henger

2017.06.04. 06:52
A mérkőzés egyik hőse az egy gólt és két asszisztot jegyző Roman Josi volt (Fotó: Twitter)
Az első nashville-i mérkőzésen győzött, és összesítésben 2–1-re szépített a Predators jégkorongcsapata a címvédő Pittsburgh Penguins ellen a Stanlay-kupa döntőjében.

Az első két mérkőzés sima pittsburgh-i sikere után úgy tűnt, a címvédő szériája folytatódik Nashville-ben is, ahol az első harmadban Jake Guentzel révén a vendégek szereztek vezetést.

A második harmadban aztán beindult a Predators, Roman Josi, Frederick Gaudreau és James Neal góljaival 3–1-re fordított, hogy az utolsó húsz percben Craig Smith és Mattias Ekholm biztossá tegye a győzelmet (5–1).

A mérkőzés hőse az egy gólt és két asszisztot jegyző Roman Josi, illetve a 27 védést bemutató Pekka Rinne volt.

A párharc negyedik mérkőzésére magyar idő szerint kedd hajnalban ugyancsak Nashville-ben kerül sor.