Jégkorong Mol Liga: szétlövés után nyert a Csíkszereda

2016.11.26. 20:37
A Csíkszereda együttese szétlövés után győzött Székesfehérváron a jégkorong Mol Liga szombati játéknapján.

JÉGKORONG MOL LIGA
FEHÉRVÁRI TITÁNOK–SC CSÍKSZEREDA (romániai) 5–6 (1–0, 1–4, 3–1, 0–0, 0–1) – szétlövés után
Székesfehérvár, 400
néző. V: Babic, Vas, Juhász, Kis-Király
FEHÉRVÁR: Lemay – Szabó B., KROGH 1 (1) – JUST 3 (2), SHUPE 1 (1), Kiss P. – Sándor F., Reiter A. – Reisz (1), HAMVAI 1, Mazzag – Imre, Takács B. – Kocsis F, Szabó P., Vincze – Korbuly, Erdei – Varga B. Szász, Balogh B. Edző: Kóger István
CSÍKSZEREDA: Ruczuj – KORENKO 1 (1), Papp Sz. – PÉTER R. 1, Molnár Z. 1, Farkas T. – Wood, János I. – Antal Zs., Valchar, MOLNÁR ZS. (2) – Campbell, Gecse – MOLDOVÁN (2), SOLAREV 3, Bíró T. (1) – Bors, Salló – Antal N., Egyed, Rokaly. Edző: Gudas Leó
Kiállítások: 12, ill. 26 perc
Kóger István:
– Csalódást jelent számomra ez a mérkőzés, mert hektikusan játszottunk. A második harmadban kiengedtünk, amit a Csíkszereda kihasznált, márpedig ilyen hibákat nem lehet elkövetni, ebből tanulnunk kell. Hiába nyertünk meg két harmadot, a végén mégis kikaptunk.
Gudas Leó: – Roppant értékes győzelmet arattunk egy olyan mérkőzésen, amelyen a semleges nézők jól szórakoztak. A védekezésünk hatékonyságával továbbra sem vagyok elégedett, de legalább most támadójátékban többet mutattunk, mint az eddigi meccseinken, a végén pedig a szerencse is mellénk állt. Fontos volt ez a siker a továbblépés szempontjából.JÉGKORONG MOL LIGA

HK Beograd (szerb)–Dunarea Galati (román) 6–2 (1–1, 3–1, 2–0)

1. DVTK Jegesmedvék 21 14 2 2 3 76–37 +39 48
2. MAC Budapest 20 13 2 2 3 86–41 +45 45
3. Újpest 21 13 2 1 5 75–56 +19 44
4. Corona Brasov 24 11 4 9 86–68 +18 41
5. Dunaújvárosi Acélbikák 21 11 1 2 7 81–60 +21 37
6. Ferencváros 21 9 4 8 67–84 –17 31
7. Debrecen 20 9 1 1 9 76–60 +16 30