Mol Liga: nyolcszor köszönt be az éllovas Brassóban

2015.11.25. 20:25
A jégkorong Mol Liga szerdai játéknapján a listavezető DVTK Jegesmedvék 8–0-ra kiütötték idegenben a sereghajtó ASC Corona Brasov gárdáját.

Már a meccs elején megmutatkozott a nagy különbség a két együttes között, mert bár az első 13 percben csak Keegan Dansereau talált be, a 14.-ben Popovics Patrik 27 másodperc különbséggel kétszer is eredményes volt, Galanisz Nikandrosz gólja pedig 0–4-es első harmadot jelentett.

A második felvonásban derekasan tartotta magát a házigazda, az utolsó előtti percben azonban Hajós Roland feltörte a reteszt, a záró játékrészben pedig Tóth Adrián két gólja között Miskolczi Márk is eredményes volt (0–8).

Érdekesség, hogy a két csapat előző brassói mérkőzésén is nyolc gól esett, de akkor a hazaiak ebből kettőt elvállaltak.