Jégkorong, Mol Liga: fehérvári siker szétlövéssel a Miskolc ellen

2011.09.20. 21:31
A Sapa Fehérvár AV 19 farmcsapata szétlövés után 3–2-re nyert hazai pályán a Miskolci Jegesmedvék ellen a jégkorong Mol Liga kedd esti mérkőzésén.
JÉGKORONG, MOL LIGA
SAPA FEHÉRVÁR AV 19 FARM–MISKOLCI JEGESMEDVÉK 3–2 – szétlövéssel (0–0, 0–1, 2–1, 0–0, 1–0)
Székesfehérvár, 200 néző. V: Babic, Abonyi, Márkus
FEHÉRVÁR: PLESZKÁN – Varga A. (1), ÁRKOVICS (1), NÉMETH A. (1), HAJÓS 1, Kiss Dávid 1 – Hetényi P., Orbán, Farkas T., MERETEI M., Horváth D. 1 – Dósa, Soltész, Reiter R., Németh Á., Tóth G. Edző: Kóger István
MISKOLC: BUDAI K. – Jarabek, Lindgren (1), Dubek (1), Fodor Sz., BONAR 1 – Láda P., Chmelo, Rafaj, SALUGA 1, Sijka (1) – Budai R., Orosz, Urbán, Ritó, Szilágyi - Túróczy, Tóth Á., Miskolczi, Mokrai. Edző: Greg Lundqvist
Kiállítások: 6 perc + 10 perc fegyelmi (Orbán), ill. 14 perc + 10 perc fegyelmi (Fodor Sz.)
Kóger István: – A csapat a mérkőzés előrehaladtával egyre jobban visszanyerte a hitét. A sors, amit elvett tőlünk az Újpest ellen, azt most kamatosan visszaadta. Megérdemeltük a győzelmet.
Greg Lundqvist: – Bőven volt elég helyzetünk ahhoz, hogy megnyerjük a mérkőzést, sajnos aztán az előnyünk birtokában elvesztettük a koncentrációnkat. Nem játszottunk elég okosan, és az emberelőnyös lehetőségek kihasználása sem volt megfelelő.