nemzetisport.hu 2017.11.19 14:42 Frissítve: 2017.11.19 16:01

Jégkorong: ismét győzött a Hokiklub Budapest

A Hokiklub Budapest női jégkorongcsapata a Sabres Viennát fogadta EWHL Szuperkupa-mérkőzésen, és 2–0-s győzelemmel megőrizte veretlenségét.

Az évek óta tartó rivalizálás ezúttal a Tüskecsarnokban folytatódott, ahol gól nélküli első játékrész után a második harmad közepén megszületett a hazaiak első gólja: Dabasi Réka ugratta ki Huszák Alexandrát, aki a bal felső sarokba lőtte a korongot (1–0).

A harmadik harmadban fokozódtak az indulatok, a magyaroknak azonban az utolsó percben sikerült végleg eldönteniük a mérkőzést: Dabasi Réka passzából ismét Huszák Alexandra talált a hálóba (2–0).

EWHL
Hokiklub Budapest–EHV Sabres Vienna (osztrák)
2–0

2019.02.12 17:29:32

Jégkorong nemzetisport.hu

Az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság középszakaszának menetrendje, eredményei.