Jégkorong: felfalták a Medvéket Csíkszeredában

2012.11.02. 18:39
A HSC Csíkszereda jégkorongcsapata 6–1-re legyőzte a Miskolci Jegesmedvéket a Mol Liga alapszakaszának pénteki játéknapján. A vendégek 2–0 után még szépíteni tudtak, ám a hajrá ismét a hazaiaké volt, akik kiütéses győzelmet arattak.
JÉGKORONG, MOL LIGA
HSC Csíkszereda (romániai)–Miskolci Jegesmedvék 6–1 (1–0, 2–1, 3–0)
Csíkszereda, 600 néző. V: Toporceanu (román), Gergely L., Csata, Rédai (mindhárom romániai)
CSÍKSZEREDA: Kozuch – Kósa, Péter L. (1), Mihály E., Novak 1 (1), Hurtaj (1) – Bors, Molnár Sz., Tranca (1), Bíró O. 1, Becze T. – Adorján 1, Molnár Zsombor, Molnár Zsolt 1, Moldován 2, Szőcs (3) – Góga, Bíró T. Edző:Timo Lahtinen
MISKOLC: Budai K. – áda B., Hegyi Á. (1), Fodor Sz. (1), Nagy G. 1, Saluga – Budai R., Atkinson, Nagy K., Dubek, Czuba – Gőz, Orosz, Popovics, Szilágyi, Sijka – Ritó, Wéber, Miskolczi, Rafaj. Edző:Tim Kehler
Kiállítások: 27 perc+10 perc fegyelmi (Tranca, Bíró O.)+végleges fegyelmi (Molnár Zsolt), ill. 26 perc+10 perc fegyelmi (Láda B., Gőz)+végleges kiállítás (Popovics)