Jégkorong EBEL: sorozatban negyedszer nyert a Volán

2015.11.17. 21:56
Sorozatban negyedszer nyert a Volán (Fotó: Reviczky Zsolt)
Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) keddi játéknapján a Fehérvár AV 19 4–2-re legyőzte a Bozent.

Az első találatra az első negyedóra végéig kellett várni, akkor Banham Frank törte fel az olasz reteszt, de a 27. percben Joel Broda egyenlített (1–1).

A harmadik harmadban Nagy Gergő találatával visszavette a vezetést a Volán, az utolsó percek pedig igazi adok-kapokot hozott (2–1).

Az 58. perc elején Sárpátki Tamás talált be, de fél perccel később Broda megszerezte a második találatát, így nyílt maradt a végjáték (3–2). A vendégek a kapust is levitték, ezt pedig az utolsó előtti másodpercben büntette a fehérvári gárda, Brendan Connolly zárta le a meccset (4–2).

A magyar csapat sorozatban a negyedik meccsét nyerte meg az EBEL-ben.