Jégkorong EBEL: a Volán hosszabbításban maradt alul

2015.10.31. 20:16
Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) szombati játéknapján a Fehérvár AV 19 hazai pályán hosszabbítás után 3–2-re kikapott a Dornbirntől.

Nem indult rosszul a mérkőzés a tabella utolsó előtti helyén álló magyar csapat számára, hiszen Orbán Attila 19. percben szerzett találatával az első harmad után a fehérváriak vonulhattak előnnyel pihenőre (1–0).

Sőt, miután a második húsz percben nem született gól a záró felvonásra is kedvezőbb helyzetből érkezett a Fehérvár, de az 53. és 55. perc között kétszer is betaláltak a vendégek (1–2).

A Volán nem adta fel, és Sikorcin Ladislav az 57. percben hosszabbításra mentette az összecsapást (2–2), ott azonban a dornbirni emberelőny hajrájában Christopher D’Alvise eldöntötte a meccset (2–3).