Hoki Erste Liga: harmadszor is legyőzte a Csík az Újvárost

MTI MTIMTI MTI
2018.02.24. 19:36
A Csíkszereda harmadszor is legyőzte a Dunaújvárost a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében, így már csak egyetlen siker választja el az elődöntőtől.

Az első két felvonást az erdélyi együttes idegenben nyerte meg, ezúttal pedig hazai jégen diadalmaskodott. A negyedik összecsapásra vasárnap Csíkszeredában kerül sor.

ERSTE LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
SC CSÍKSZEREDA (romániai)–DUNAÚJVÁROSI ACÉLBIKÁK 5–2
(1–0, 2–1, 2–1)
Csíkszereda, 1900
néző. V: Gergely, Csomortani, Redai, Crisan (romániaiak)
CSÍKSZEREDA:
Onodi – BJELOV 1 (1), Papp Sz. – Brnák, Farkas T. – Flinta, Gecse – Győrfy, Salló A.; Fodor, Taratuhin (2), Valchar 1 (1) – Fabus 1, Rokaly Sz. (1), SZCSASZTLIVIJ 2 – Antal Zs., Bíró T., Molnár Z. – Antal N., Rokaly N., Sándor. Edző: Leo Gudas
DAB:
Duschek – Léránt, Orbán A. – Erdélyi, Mestyán – Hruby, Lencsés – Szkripec, Török; Izacky 1, Nageler, Turcotte – Azari, Novotny, Odnoga – Becze 1, Hári N., Silló A. – Nagy M., Németh P., Tanka. Edző: Jason Morgan
Kiállítások:
14, ill. 20+10 perc fegyelmi (Azari, 55. perc)

Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3–0, a Csíkszereda javára